Вiталiй Антипенко: «Не треба поспiшних висновкiв!» Депутат Чернiгiвської обласної ради вiд Блоку Юлiї Тимошенко, колишнiй голова Козелецької районної державної адмiнiстрацiї, нинi — директор приватного пiдприємства: — У своєму виступi на сесiї обласної ради я попередив депутатiв на своєму прикладi — не треба поспiшних висновкiв. Менi прокурор областi у груднi 2003 року теж iнкримiнував махiнацiї iз землею, мовляв, я завдав державi збиткiв на 550 тисяч гривень (щось у прокуратурi весь час увага крутиться навколо однiєї i тiєї ж суми, т... Читати далі »
ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО ДРУЖБУ. Прочитав я сьогодні на сайті харківського „Вечернего Харькова” репортаж журналістки Лариси Холманської „Сеньковка: интернациональный рай на родине экс-президента Кучмы” http://www.vecherniy.kharkov.ua/news/13009, де оспівує вона чергове свято дружби, що кожного року відбувається на кордоні поміж Україною, Росією та Білоруссю. На це свято, що зосталося нам ще з радянських часів, збираються щоліта чиновники з трьох областей трьох сусідніх країн, і після фольклорного концерту влаштовується кожен рік велике пияцтво. Тр... Читати далі »
Микола Iванович, що називається, психонув — не витримав: напередоднi свого 55-рiччя замiсть букета квiтiв (не кажучи вже про орден — заслужив чоловiк!) отримав вiд Секретарiату Президента ... комiсiю.
Та ще й iз Миколою Бутком, який давно i мiцно хоче знову стати «губернатором». Благо, Iван Степанович Плющ, який давно М.Бутку покровительствує, пiднявся так високо — до секретаря Ради нацiональної безпеки та оборони. Лаврик написав заяву на iм’я Президента — попросився у вiдставку «у зв’язку з неможливiстю виконувати далi свої обов’язки». Не змiг додзво... Читати далі »
Зловмисник порiзав директора iсторичного музею та його дружину
Приблизно о п’ятiй годинi ранку зловмисник залiз по пожежнiй драбинi у квартиру на третьому поверсi, де проживає сiм’я директора Чернiгiвського iсторичного музею iменi В.Тарновського Сергiя Лаєвського. Негiдник був iз ножем. Сергiй Лазаревич i його дружина у важкому станi потрапили до лiкарні, дружинi зроблено операцiю в областi нирок, С.Лаєвському завдано пошкоджень в областi легень та ключицi.
Вчений секретар Нацiонального iсторико-архiтектурного з... Читати далі »
28 червня на Чернiгiвщинi побував лiдер полiтичної партiї «Народний Союз «Наша Україна», голова вiдповiдної фракцiї у парламентi V скликання В’ячеслав Кириленко. Його вiзит, як i робота в областi протягом кiлькох попереднiх днiв групи його колег-депутатiв, пройшов у рамках всеукраїнського туру «Пишемо програму разом». Керiвники партiї, депутати пiд час цього туру побудуть у всiх областях України, де через прямий дiалог iз людьми хочуть почути їхнi думки, побажання. I все це покласти в основу виборчої програми партiї i створюваного нею виборчого блоку на п... Читати далі »
Позаторiк я друкував у нашiй газетi репортаж із Польщi про європейський досвiд альтернативної або так званої «зеленої енергетики». На Заходi давно шукають i впроваджують замiну таким традицiйним видам енергiї, як вугiлля, нафта, газ. По-перше, вони рано чи пiзно вичерпуються, по-друге, є проблема екологiї. Забрудненiсть довкiлля стає все загрозливiшою. Ось тому все ширше використовується сонячна, вiтрова енергiя, а також бiологiчна — простiше кажучи, звичайнi дрова та й усе, що горить. До речi, попутно йде й очищення вiд смiття.
«Гарячий конфлiкт» у корюкiвському небi Дерева бiля лугу враз зашумiли. I притихли, нiби перелякавшись. Небо над Корюкiвкою захиталось. Жiнки, кинувши прання у лозняку бiля рiчки Бреч, здивовано перехрестилися. Усi, мовби за командою, задерли голови. Зовсiм поруч, за 200 метрiв, над лугом то злiтали високо в небо, то несподiвано падали, наче пiдбитi, два лiтаки-винищувачi. I знову набирали висоту. Так тривало, можливо, з пiвгодини. Льотчики немовби змагалися мiж собою. Раптом винищувачi плавно перевернулися. Застигли в повiтрi. Мотори... Читати далі »
Уже рiк, як храм св.вмч. Катерини заблокований «професiйними» росiянами — представниками УПЦ МП, «вiтренкiвцями», каурiвцями. Доклали до цього руку i такi партiї, як КПУ, Партiя регiонiв, СПУ. Внаслiдок злочинних дiй вищеперерахованих шкiдникiв Чернiгiвському iсторичному музею iменi В.В.Тарновського та приватним особам завдано збиткiв так гривень на мiльйон — у храмi вже рiк гниють експонати музею та народних митцiв. Хронiки одного злочину проти України з коментарями учасника тих подiй 5 квiтня 2006 року видається розпорядження... Читати далі »
Рiк тому на Менщинi в селi Ушня, бiля Бiлої Греблi, як детально описувала газета «Вiсник Ч», з’явилось чудовисько Воно до смертi лякало мiсцевих мешканцiв, слiди залишало вiд себе — як вiд довгої змiї — довга просiка серед бур’янiв, а схоже було воно на крокодила! Вiдразу ж у деяких газетах почали з’являтися матерiали один страшнiший вiд одного, чудовисько все бiльше й бiльше виростало в розмiрах, набувало нових хижих властивостей, ставало все бридкiшим, його вже й нiбито приїжджали ловити iз Київського зоопарку!
Після наради в секретаріаті Президента сім голів районних державних адміністрацій Чернігівщини написали заяви на ім"я Президента з проханням про звільнення. Це Віктор Лазар (Чернігівський район), Володимир Другаков (Ніжинський район), Григорій Скидан (Щорський район), Микола Андрієнко (Носівський район), Володимир Васюк (Срібнянський район), Валерій Мозговий (Бобровицький район) та Василь Амельченко (Сосницький район). Як сказав після наради Володимир Другаков, "і на хріна те перше місце Ніжинського району в області?!" Критику голів забезпечив заступник голови секретаріату Президента В.Бондар. Критиковані саме згадані сім районів, де, на думку доповідача, не буде забезпечено належних показників на виборах. Валерій Мозговий:" Не хочу коментувати доки не відомо -- чи це рішення... Читати далі »