Новини        
Меню сайту


Розділи новин
Україна сьогодні [48]
Православний Чернігів [46]
Суспільство [124]
Погляд [65]
Політика крупним планом [64]
Гарячий коментар [62]
Медицина [15]
Кримінал [41]
Невідома Україна [34]
Екологія [24]
Споживач [11]
Місто [27]
Гаряча точка [11]
Економіка [27]
Комерція [0]
Село [12]
Тут я живу [13]
Спорт [11]
Подорожі [9]
Проблема [17]
Захоплення [29]
Спецакції "Сіверщини" [26]
Поради [2]
Від редактора [72]


Форма входу
Логін:
Пароль:


Пошук по новинах

 Календар новин
«  Квітень 2008  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
 

Друзі сайту

Знайомства на La France
додати анкету

Я

шукаю

вік
від
до
країна
love

ВОНА шукає

ВІН шукає


Google





Наші  опитування
Кому має належити Троїцький собор Чернігова, збудований на кошти гетьмана І.Мазепи?
Всього відповіло: 301


Вітаю Вас, Гість · RSS
Понеділок    08-Вер-08, 08:44

Безкоштовні Оголошення на "Сіверщині"

Початок » 2008 » Квітень » 10 » Рейдерська атака на чернігівський "Ясен"
Рейдерська атака на чернігівський "Ясен"
12:16
Вже не тільки на стовпах обласного центру розвішені листівки-фальшивки про шкідливість продукції ВАТ "Ясен", але й керівники ряду установ отримали фальшиві листи начебто від керівника підприємства Анатолія Яська
На листівках А.Яську домалювали якусь сіоністську нагороду, а в інших листівках начебто санітарна станція стверджує про шкідливість продукції "Ясена". Підроблено не тільки бланк підприємства, але й підпис директора.

Зрозуміло, що ні сам А.Ясько, ні санстанція таких листівок не виготовляли і не поширювали. Зрозуміло й те, що за такою брехливою атакою стоять впливові люди. Минулого року "Сіверщина" першою і чи не єдиною з обласних газет виступила на захист підприємства, яке тоді було на грані рейдерського захоплення. Стаття зупинила нападників. Їх найманці подали в суд на газету, який програли.

Та зрозуміло, що на цьому заспокоїтись не могли. Ось нова хвиля піни і сміття. Кому це вигідно? Чи не стоїть за цим "Вена"? Хто стоїть за "Веною"? Ці та інші питання зараз вивчаються "Сіверщиною". Продовження теми -- в наступному числі газети.

Категорія: Споживач | Переглядів: 883 | Додав: Василь | Рейтинг: 1.0 |
Всього коментарів: 1
1. Сергій (Соломаха) 11-Квіт-08, 13:34
ПРАВИЙ ПОГЛЯД.
Сумно, що здійснено "наїзд" не стільки на самого пана А.Яська (нинішнього власника контрольного пакету акцій ВАТ), скільки на МІСЦЕВУ виробничу марку ВАТ"ЯСЕН". Це є небезпечним і шкідливим для споживачів.
Хто за цим стоїть ? Ті хто володіють торгівельними мережами. Це їм потрібно для того щоб накопичений ними за рахунок виробників(торгівля в кредит)торговий капітал "інвестувати" у виробничий капітал. Це робиться, на жаль, замість того, щоб відкривати нові виробництва.
Це спричинить до ще більшої монополізації ринку продовольчих товарів.

 Культурний простір
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Тут може бути Ваша реклама


Українська Банерна Мережа


У Б M


У Б М

Завантаження ...


Гороскоп
 

Овен

Близнюки

Лев

Терези

Стрілець

Водолій

Телець

Рак

Діва

Скорпіон

Козеріг

Риби
 
Загрузка...
 

  2007  © Олександр Майшев