Новини  
Меню сайту


Розділи новин
Україна сьогодні [51]
Православний Чернігів [47]
Суспільство [125]
Погляд [68]
Політика крупним планом [68]
Гарячий коментар [63]
Медицина [16]
Кримінал [41]
Невідома Україна [36]
Екологія [24]
Споживач [11]
Місто [27]
Гаряча точка [12]
Економіка [28]
Комерція [0]
Село [12]
Тут я живу [14]
Спорт [12]
Подорожі [9]
Проблема [17]
Захоплення [31]
Спецакції "Сіверщини" [28]
Поради [2]
Від редактора [77]


Форма входу
Логін:
Пароль:


Пошук по новинах

 Календар новин
«  Жовтень 2008  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 

Друзі сайту

Знайомства на La France
додати анкету

Я

шукаю

вік
від
до
країна
love

ВОНА шукає

ВІН шукає


Google





Наші опитування
Чи подобається новий сайт?
Всього відповіло: 163


Вітаю Вас, Гість · RSS
Понеділок    13-Жов-08, 12:01

Безкоштовні Оголошення на "Сіверщині"

Початок » Економіка

« 1 2 [3]
29 жовтня у залі засідань Менської міської ради пройшла зустріч Експертного комітету стратегічного планування.
Результатом роботи Комітету стане розробка Стратегічного плану економічного розвитку міста Мена.
Сучасне управління розвитком громади важко уявити без стратегічного планування на декілька років вперед. Адже такий підхід дозволяє підвищити ефективність розподілу наявних ресурсів, мобілізує для досягнення поставлених завдань та, окрім того, дозволяє залучити додаткові фінансові ресурси для розвитку міста (інвестиції, пільгові ... Читати далі »
Читачів: 301 | Додав: Василь | Дата: 29-Жов-07 | Рейтинг: 3.0/1 | Коментарі (0)

Нечувана інфляція призвела до зниження темпів зростання доходів населення вдвічі
Київ накрила хвиля агресивної передвиборчої агітації. З величезних «бігмордів» усміхаються до киян обличчя політиків, омолоджені засобами комп’ютерного дизайну років на 20... Стоять на вулицях сині намети, в яких перелякані студенти раді кожному випадковому перехожому й несміливо тицяють йому до рук розкішні папірці синьо-білого агітпропу...
А в тих папірцях – як у політрекламних телероликах – біле легко видається за чорне й навпаки, спокійнісінько присв... Читати далі »
Читачів: 304 | Додав: Майшев | Дата: 07-Вер-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

7 серпня 2007 року газета "Урядовий кур'єр" повідомила, що індекс споживчих цін(індекс інфляції) за липень 2007 року становив 101,4 відсотка порівняно з червнем поточного року. Цей індекс був трохи менше ніж за червень коли він досяг рекордного рівня у 102,2 відсотки. Але це мало втішає, бо це найбільший показник індексу інфляції у липні місяці, що зафіксований Державним комітетом статистики з початку його оприлюднення.
Найбільше у липні подорожчали продукти харчування, аж на 2,3 відсотки. Спочатку року товари цієї групи подорожчали ... Читати далі »
Читачів: 537 | Додав: Соломаха | Дата: 13-Сер-07 | Рейтинг: 4.5/2 | Коментарі (0)

За розрахунками Державного комітету статистики України індекс споживчих цін (індекс інфляції) у червні 2007 року становив 102,2 відсотка порівняно з травнем поточного року. В „Урядовому кур’єрі” ця щомісячна інформація була оприлюднена лише 10 липня. В той час як за попередні місяці така інформація справно з’являлася у цьому центральному органі виконавчої влади України 6-го числа кожного місяця.
Чи випадково ? Судіть самі.
За останні п’ять років(з 2003 по 2007 рік) такої великої інфляції не тільки у червні, а й у травні чи липні за... Читати далі »
Читачів: 592 | Додав: Соломаха | Дата: 23-Лип-07 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

[1-12] [13-24] [25-28]

Тут може бути Ваша реклама


Українська Банерна Мережа


У Б M


У Б М

Завантаження ...


Гороскоп
 

Овен

Близнюки

Лев

Терези

Стрілець

Водолій

Телець

Рак

Діва

Скорпіон

Козеріг

Риби
 
Загрузка...
 
 

  2007  ©  Олександр Майшев