Новини        
Меню сайту


Розділи новин
Україна сьогодні [54]
Православний Чернігів [48]
Суспільство [140]
Погляд [72]
Політика крупним планом [72]
Гарячий коментар [71]
Медицина [17]
Кримінал [48]
Невідома Україна [40]
Екологія [24]
Споживач [13]
Місто [30]
Гаряча точка [13]
Економіка [32]
Комерція [0]
Село [19]
Тут я живу [14]
Спорт [14]
Подорожі [11]
Проблема [18]
Захоплення [35]
Спецакції "Сіверщини" [31]
Поради [2]
Від редактора [86]


Форма входу
Логін:
Пароль:


Пошук по новинах

 Календар новин
«  Січень 2008  »
ПнВвСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 

Друзі сайту

Знайомства на La France
додати анкету

Я

шукаю

вік
від
до
країна
love

ВОНА шукає

ВІН шукає


Google





Наші  опитування
Кому має належити Троїцький собор Чернігова, збудований на кошти гетьмана І.Мазепи?
Всього відповіло: 334


Вітаю Вас, Гість · RSS
Четвер    20-Лис-08, 19:40

Безкоштовні Оголошення на "Сіверщині"

Початок » 2008 » Січень » 25 » Сесія облради затвердила бюджет
Сесія облради затвердила бюджет
19:00
Меморіальний комплекс "Пам"яті Героїв Крут" обласна сесія вважає доцільним передати в державну власність -- і правильно, може міліція краще шукатиме зловмисників, які паплюжать святиню. Затверджено програми забезпеченням санітарним автотранспортом районних лікарень та зміни до програми по розвитку малого підприємництва. Великий обшир інформації дає програма "Репродуктивне здоров"я населення", що також затверджена сесією.

Та головним питанням був бюджет -- для його супроводу на сесії були присутні голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко і його заступники. Сам Володимир Хоменко так і не виступив та після перерви поїхав у Батурин на зустріч з міністром будівництва та архітектури.

Певний інтерес викликала дискусія навколо питання про надання дозволу Ніжинському молокозаводу на розробку надр. Завод, що входить до системи "щербанівських" підприємств, не є юридичною особою -- тобто податки йдуть кудись, а за молоко платить мізер. Представляти інтереси заводу його хазяї послали ... головного інженера. Що й казати -- рівень поваги до обласної ради продемонстровано!

Категорія: Політика крупним планом | Переглядів: 238 | Додав: Василь | Рейтинг: 3.0 |
Всього коментарів: 1
1. Володимир (Володимир) 26-Січ-08, 16:37
Прикро за місцеве самоврядування. Після обласного бюджету розпочався процес затвердження районних бюджетів. Але депутати місцевих рад залишаються статистами у цьому процесі. Діється по принципу "Партия сказала - комсомол ответил". Системи противаг не діють, потрібне реформування. Або ліквідація місцевих адміністрацій при одночасному створенні виконкомів при радих, або припинення діяльності рад. Що логічніше? Пригадується - В.Ющенко, у власній програмі кандидата у президенти, стверджував перший варіант. А зараз?

 Культурний простір
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Тут може бути Ваша реклама


Українська Банерна Мережа


У Б M


У Б М

Завантаження ...


Гороскоп
 

Овен

Близнюки

Лев

Терези

Стрілець

Водолій

Телець

Рак

Діва

Скорпіон

Козеріг

Риби
 
Загрузка...
 

  2007  © Олександр Майшев