Четвер, 18-Бер-10, 02:54

НовиниРеєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Україна сьогодні
Церква
Суспільство
Політикум
Гарячий коментар
Погляд
Екологія
Споживач
Медицина
Кримінал
Невідома Україна
Місто
Гаряча точка
Економіка
Село
Тут я живу
Спорт
Подорожі
Проблема
Захоплення
Спецакції
Поради
"Біла Хата"
Від редактора
Друзі сайту

знайомства
Знайомства KISS
Я:
шукаю:
від до
місто, країна:
 
знайомства
ВОНА шукає

ВІН шукає

>

Наше опитування
Кому має належити Троїцький собор Чернігова, збудований на кошти гетьмана І.Мазепи?
Всього відповіло: 651
Вітаємо!
Сьогодні: іменинників немає

Перекладач
Статистика

Присутніх всього: 1
Гостей: 1
Читачів: 0
 

Головна » Україна сьогодні
1 2 3 ... 26 27 »
Студенти зреагували першими -- доки політики продаються за посади, преференції та місця в майбутніх політичних розкладах, єдиними, хто виступив проти нового-старого міністра освіти і науки уряду Януковича-Азарова Дмитра Табачника, стали студенти. У Львові і Херсоні, Тернополі і Києві вони подали голос протесту. Про Чернігів не чути...

Єдиний з керівників вузів, чи як тепер ввели -- вишів, хто чітко і однозначно висловився проти призначення україножера на посаду міністра, став президент університету "Києва-Могилянська академія" Сергій Квіт. Інші мовчать...

У Львові пройшов мітинг студентів, де були лозунги "Освіта -- не тютюн. Табачник -- не міністр!", "Геть Табачника!" та натяки на його московську орієнтацію.
Пр... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 56 | Додав: Спудей | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Онук лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери звернувся з пропозицією до президента Віктора Януковича.
Степан Бандера-молодший погодився віддати звання Героя України, якщо Янукович відмовиться від Межигір'я.

Степан Бандера-молодший звернувся до Януковича в зв'язку з присвоєнням звання Героя України його дідові, Степану Бандері Віктором Ющенком.
"Я чув, що це створює вам деякі проблеми в Москві і що "Газпром", можливо, підніме ціни на газ, якщо ви не анулюєте присвоєння Бандері звання Героя України до Дня Перемоги Сталіна, який відзначається 9 травня", - пише онук Бандери у своєму блозі.
"Я також чув, що польський політик Павло Залевський погрожував, що Україна не стане членом Єв... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»
Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 92 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

У вузах Херсона розпочалася акція "Табачник -- геть!". Вона спрямована проти нового міністра освіти і науки уряду Януковича -Азарова Дмитра Табачника, який відзначається яскравим українофобством.
Попри своє єврейське походження, Табачник виступає проти всього, що дороге українцям. Не дивно, що при цьому він виступає і за подвйне громадянство -- щоб сховатися при потребі в Ізраїлі?

Табачник не був упевнений у своєму призначенні в уряд, тому просив про допомогу московських друзів -- на деяких сайтах вже з"явилася інформація про Табачника, як людину Путіна. У всякому разі Д.Табачник виступає за узгодження підручників історії з Росією. Тепер що -- нас почнуть вчити, що Сталін був "ефективним менеджером", а не кривавим ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 128 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

Відкритий лист
до представників місцевого самоврядування
та всього «рускоговорящего» населення Запорізького краю.

Обніміться, брати мої,
молю вас, благаю!

Т.Шевченко.

Сьогодні 196-річниця від Дня народження Пророка, Великого сина української нації Тараса Григоровича Шевченка.
З ранку був біля пам’ятника Тарасу Григоровичу. Присутніх було декілька десятків. Було холодно. Вітер. На землі лежав сніг. В зв’язку з подіями в Україні у присутніх був пригнічений настрій, у повітрі вітала невизначеність та тривога щодо майбутнього Держави та української мови.

Після мітингу поїхав до одного з керівників підприємства. Отримав образу через те, що пан «директор» нетактовно відгукнувся про деяк... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 84 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Новий міністр освіти України Д.Табачник відомий ненавистю до всього українського, крім того, що можна вкрасти. Так він заявляв про українську мову, як про мову для "узкой прослойки". Звісно, він бореться з українством під виглядом боротьби з фашизмом -- відомі українці, такі, як Євген Сверстюк, звернули увагу на єврейське походження Табачника та порадили йому шанувати українську землю. Не помогло...
Тепер Д.Табачника, який навіть військове звання собі вкрав, захищає Ганна Герман. Ну-ну...

Ось що казав Табачник про галичан, відтак і про Ганну Герман.

Дмитро Табачник: "Галичане (Ганна Герман) практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 259 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

Члени нового уряду оприлюднили свої декларації про доходи: прибутки Колеснікова та Клюєва обчислюються мільйонами, а хтось живе на одну зарплату.Призначені 11 березня міністри нового уряду на чолі з Миколою Азаровим оприлюднили свої декларації про доходи за минулий рік.

Новий прем'єр-міністр Микола Азаров у 2009 році заробив 304 тис. грн. З цих грошей матеріальна допомога сягнула 37 661 грн, доходи від наукової, викладацької діяльності - 40 800 грн, а зарплата - 225 609 грн, - повідомляє ТСН.

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков (на фото) оприлюднив декларацію за 2008 рік – він задекларував 63 млн 831 тис. грн доходу, основну суму він одержав від дивідендів, відсотків і роялті – 63 млн 587 тис. грн. Крім цього, він од... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 4948 | Додав: Василь | Рейтинг: 2.0/1 | Коментарі (12)

Верховна Рада призначила Миколу АЗАРОВА на посаду прем’єр-міністра України. За це рішення проголосували 242 із 343 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. За ухвалення рішення про склад Кабінету міністрів проголосували 240 народних депутатів із 353 зареєстрованих у сесійній залі.

Отже, Верховна Рада України призначила: Прем'єр-міністр - Микола Азаров (депутат Ради від фракції Партії регіонів). На фото -- з сином Януковича.

Віце-прем'єри:

Перший віце-прем'єр-міністр - Андрій Клюєв (депутат Ради від ПР).
Віце-прем'єр - Борис Колесніков (депутат Ради від ПР).
Віце-прем'єр - Володимир Семиноженко (із травня 2001 до листопада 2002 року був віце-прем'єром з гуманітарних питань, очолював Партію регіонів до квітня 2003, з жовтня 2006 року до грудня 2007 року обіймав посаду радника в Кабміні Віктора Януковича).
... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 193 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

Поет та громадський діяч Іван Драч заявив, що Президент Віктор Янукович – «небайдужий до мистецтва і сам пише вірші».

«Вчора я сидів біля Віктора Федоровича на концерті. Він мені сказав дивну, але цікаву для мене фразу зі святою наївністю: я вперше на такому концерті, в розумінні, що на Шевченківському», – сказав Драч під час прес-конференції.

Він також зазначив, що Янукович коментував виступи артистів, їхні голоси і як хто співав.

«Для нього це не байдужий світ, він сам, я знаю, співає і сам пише вірші», – сказав Драч. Щоправда, не уточнює які саме -- чи не в стилі радіо "Шансон"?
Ще перед другим туром виборів Іван Драч закликав всіляко боротися проти приходу до влади промосковських сил в особі Януковича. „Я не можу надати документ з мокрою печаткою про те, що Тимошенко робитиме усе так, як ми того бажаємо. Але точно можу дати д... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 220 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (2)

«Позбавити Петра СИМОНЕНКА права виступати у парламенті, доки він не виконає рішення суду щодо спростування поширеної ним брехливої інформації про Романа ШУХЕВИЧА», - закликав з парламентської трибуни заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК.

Він оприлюднив відповідну заяву УНП, закликавши народних депутатів «припинити поширення неправдивої інформації про учасників національно-визвольного руху під час публічних виступів».

ДЖОДЖИК нагадав, що «нещодавно Печерський районний суд рішенням за справою № 2-30/2010 від 14 січня 2010 року зобов’язав Петра СИМОНЕНКА спростувати поширену ним недостовірну інформацію про Романа ШУХЕВИЧА на найближчому пленарному засіданні Верховної Ради». Як відомо, 30 травня 2... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 70 | Додав: Василь | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Генеральна прокуратура закрила кримінальну справу щодо колишнього міністра внутрішніх справ Василя Цушка. Тодішнього міністра внутрішніх справ підозрювали у перевищенні службових повноважень при захопленні приміщення Генпрокуратури.

Через 3 місяці після силового зіткнення у Генпрокуратурі тодійшній президент Ющенко, звертаючись до Гепрокурора Медведька та обласних прокурорів, сказав: "Вас це не ображає, що до вас зі зброєю заходить хто попало? Ногами вибиває ваші двері. А ви робите акцент, що так можна жити. Закриваєте справу. Відкриємо справу! Відповідальність повинна бути".

Незадовго до президентських виборів 2010 року Василь Цушко з'явився в оточенні Віктора Януковича і, зокрема, супроводжував його у передвиборчій п... ЧИТАТИ ДАЛІ »»»

Категорія: Україна сьогодні | Читачів: 93 | Додав: Василь | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)


пожежа БЮТ Україна Філарет грип історія Школа кримінал Іларіон Вибори - 2010 Прилуки економіка євреї Чернігів Росія Фтомова Янукович статистика Сіверщина УНП українська мова Просвіта анекдоти Свобода С.Кордик Біла хата Інтермеццо вибори Ющенко податки Конкурс Тимошенко гумор поради Стрижак Новгород-Сіверський МНС УПЦ МП екологія податкова аварія гроші Чернігівська область УПЦ КП В.Ступак Ясенчук медицина Ніжин ВО Свобода Голодомор Катерининська церква міліція Чернігівська СБУ О. Ясенчук митниця Шкурко Новий рік Чернігівщина анонс уряд Курдюк Клуб органічного землеробства Чепурний Антоненко Мазепа Батурин земля прокуратура Хоменко Жукля криза Китай смерть церква В.Чепурний Студьонова Десна Білорусь Ізраїль ПДВ С.Соломаха Акурайку споживач спорт О.Ясенчук поезія Городня Путін Українська Народна Партія суд студенти США армія село піст вена Павленко УНР Німеччина

 Блоґи "Сіверщини"

 

 

 

Панорами Чернігова


Завантаження ...

О.Майшев © "Сіверщина" 2010|
Форма входу
Логін:
Пароль:
Афіша

Погода
Загрузка...
Новини
[17-Бер-10] [Спецакції]
«Меч Арея» в руках полковника Буряченка (1)
[17-Бер-10] [Політикум]
Ми будемо творити україноцентричні об’єднання! (0)
[17-Бер-10] [Село]
Перемога: не битися треба, а працювати… (0)
[17-Бер-10] [Економіка]
Отримав подарунок — мерщій у податкову! (0)
[17-Бер-10] [Поради]
Повінь: як рятуватися? (0)
[17-Бер-10] [Україна сьогодні]
"Антитабачна" кампанія котиться Україною (0)
[17-Бер-10] [Суспільство]
«Гаряча лінія». Кредит для студентів (0)
[17-Бер-10] [Кримінал]
Їх хобі — викрадення авто (0)
[17-Бер-10] [Суспільство]
Зброя не для всіх. Розмова з фахівцем (0)
[17-Бер-10] [Суспільство]
Чернігівських митників обдурити не вдалося (0)
Календар
«  Березень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Останні статті
[06-Бер-10] [Невідома Україна]
ІСТОРІЯ СТАРОДУБЩИНИ. ПРАДАВНІ ЧАСИ. Угро-фіни, германці та балти. (0)
[03-Бер-10] [Культурний простір]
Поет з Бахмаччини Кость Москалець здатний підняти і повести армію (0)
[02-Бер-10] [Суспільство]
Вирізьблена стела нації. Роздуми після виборів (0)
[27-Лют-10] [Невідома Україна]
ІСТОРІЯ СТАРОДУБЩИНИ. ПРАДАВНІ ЧАСИ. Перші люди на теренах краю. (0)
[26-Лют-10] [Політикум]
Як національна ідея може розділити українців (0)
[25-Лют-10] [Невідома Україна]
Долаючи тягарі минулого (0)
[25-Лют-10] [Політикум]
Бандерофоби, заспокойтесь! (2)
Пошук
Пошук YouTube
Реклама
"ЧАС"
[15-Бер-10]
За повалені від снігу дахи страховики скоро виплатять гроші (0)
[15-Бер-10]
8 000 (0)
[15-Бер-10]
Хуліганив у кафетерії (0)
[15-Бер-10]
Бару не місце біля церкви (0)
[15-Бер-10]
“Нові посвідчення можуть спричинити плутанину” (0)
[15-Бер-10]
Сосницькі господині шпроти готують вдома (0)
[02-Бер-10]
Романтичні зустрічі у молоді Чорнотич відбувались завдяки вчителю (0)
Реклама

Погода в області

Хмарка теґів
Інтернет-портал "Сіверщина" не є копією друкованого видання
При використанні матеріалів гіперпосилання на siver.com.ua є обов'язковим.